Můj příběh

V oblasti financí pracuji již 13 let. V realitách se pohybuji pátým rokem. V dnešní době je velmi důležité uvědomit si, v čem je člověk dobrý a co mu jde.

Kdo jsem?

Jsem normální chlap. V práci oblastní ředitel Broker Consulting, investiční a realitní specialista. V soukromí sportovec, milovník dobrého jídla a přírody. Mám rád svoji práci, kvalitní informace, čtení a cestování.

Co dělám?

Stojím si za tím, že práce finančního konzultanta není jen o tom, že klientům doporučím nějaký finanční produkt a tím moje práce hasne. Jako bývalého vrcholového sportovce mě nejvíc baví sledovat cestu, kterou se společně dostáváme k cíli. Ať už k vlastnímu bydlení nebo finanční nezávislosti.

Mám mezi klienty rentiéry, ale i mladé lidi, kteří jsou na cestě k budování majetku teprve chvíli. Ty se snažím vzdělávat, aby rozuměli tomu, proč je to, co dělají, správně a proč to funguje.

Investování je totiž jako maraton – důležité je nasadit dobré tempo hned od začátku, protože když to přepálíte, tak to nedopadne a nedoběhnete. A stejně tak, když poběžíte příliš pomalu…

Bartoš Petr

A tohle přesně učím i finanční konzultanty v mém týmu, který mimochodem stále rozšiřujeme. Takže jestli byste rád nebo ráda pracovala jako finanční konzultant v Broker Consulting, dejte mi vědět.