"Mojí rolí je být celoživotním průvodcem na cestě k finanční nezávislosti a přinášet lidem peníze navíc."

BARTOŠ PETR

FINANCE   REALITY   SPOLU

Mé jméno je Petr Bartoš

V oblasti financí pracuji již 10 let co se týče prodeje realit, v této oblasti se pohybuji třetím rokem. V dnešní době je velmi důležité uvědomit si v čem je člověk dobrý a co mu jde?

Troufnu si říci, že po několika letech mi opravdu jde business a víte proč? Protože do každého obchodu dávám kus sebe! Jsem perfekcionista, který se dokáže vžít do situace druhých. Proto se snažím vždy pro lidi najít to nejlepší možné řešení, vyhovět vstříc, vydělat lidem peníze a především mít dobrý pocit z dobře odvedené práce.

Zároveň si velice dobře uvědomuji, jakou nesu na ramenou zodpovědnost, když do Vás někdo vloží důvěru. A to je právě můj hnací motor, VAŠE DŮVĚRA. Proto se budu vždy snažit být pro Vás ten “TOP” na trhu!

S vašimi osobními údaji vždy zacházíme s respektem a péčí. Odesláním souhlasíte s OOÚ a GDPR.

Aktuální projekty

Snažíme se denně vytvářet lepší podmínky nejen pro naši práci, ale hlavně pro Vás. Zjednodušujeme přístup a realizaci.

ROZUMNÁ HYPOTÉKA

Projekt vytvořený pro informovanost a zjednodušení řešení otázky bydlení. Uvnitř naleznete ebook s důležitými informacemi o hypotékách a také kalkulačku.
Více informací →

DOMY ŘEHENICE

Projekt bydlení v přírodě u lesa za dostupnou cenu 20 km od Prahy od 3 307 591 Kč vč. DPH. Podívejte se na fotografie a video, které najdete uvnitř.
Více informací →

Broker Consulting

U nás pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty i spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti.
Více informací →

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Říkají o mě

S panem Petrem Bartošem jsme s manželkou ve spolupráci již řadu let. Za tuto dobu se nám vždy věnuje s maximální péčí. Vždy nám dobře poradí a vše vysvětlí. Naposledy jsme využili jeho služeb při sjednání hypotečního úvěru u UniCredit Bank a.s. Měli jsme možnost využít služeb hypotečního poradce od realitní společnosti, nicméně jsme věděli, že je to na delší časový úsek a nedokázali jsme si představit spolupracovat s někým jiným než s p. Bartošem, který je již po těch letech jak rodinný přítel. Kdykoliv nám byl nápomocný a to opravdu ve dne, v noci. Velice si vážíme Vaši pomoci a budeme se těšit na další spolupráci. 
Lukáš Ilavský s rodinou
S panem Bartošem spolupracujeme už nějakou dobu jako s naším rodinným finančním poradcem. Proto, když jsme po jeho doporučení společně vymýšleli naši finanční strategii, refinance naší hypotéky byla jedním z kroků k dobrému vybalancování našeho plánu. Nejsme lidi, kteří by se chtěli dopodrobna zabývat všemi aspekty, které jsou spojené se všemi nutnými kroky. Proto potřebujeme spolehlivého partnera a to určitě pan Petr Bartoš je. Je to člověk, se kterým se dobře buduje důvěra, protože správně kombinuje vstřícný přístup a komunikaci, která je ale zároveň podložena daty a výsledky. Celý proces refinancování hypotéky byl tím pádem z našeho pohledu pouze o našem dodání správných podkladů a schůzce v bance. Zbytek komunikace, přípravy variant, smlouvy atd. byl vyřízen za nás a to nám ušetřilo čas a energii. V dnešní době kdy je často obtížné vyvážit práci, osobní život a jednání s úřady, je určitě dobrým řešením využít služeb a pomoci někoho spolehlivého jako je pan Petr Bartoš.
Martin Smékal
Profesionalita, vynikající znalost a přehled v oblasti finančního poradenství, schopnost laikovi vysvětlit postup a prostředky k dosažení kýženého cíle - to jsou v kostce základní kladné atributy pana Bartoše. Pan Bartoš není můj první finanční poradce. Nicméně svojí schopností mi vysvětlit základní zákonitosti a především SMYSL investice jako takové, mě v dobrém slova smyslu donutil odejít od konkurence. V mé práci se jednou za čas setkávám se zadáním a přáním klienta, které mi v základu smysl nedávají, takové zakázky většinou odmítám. Smysl je totiž to, co v dnešní době u mě hraje ještě větší roli než výše honoráře. Panu Bartošovi se podařilo velice lehce a efektivně přeměnit přihazování peněz na fiktivní hromádky v roli slepé ovce na efektivně cílené investování do produktů, kterým věřím, jejichž významu rozumím a které v dlouhodobém hledisku SMYSL mají. Tím smyslem je finanční nezávislost - pojem,  který ve mě nastartoval motivaci investovat do kvalitně diverzifikovaných produktů jakožto nástrojů, které mě možná jednou k finanční nezávislosti  dovedou. I kdyby ne, vím, že investované peníze se zhodnocují podstatně lépe, než kdyby ztrácely svoji hodnotu na spořících účtech. Profesionalita pana Bartoše v roli finančního poradce se může jevit jako samozřejmost. V jeho případě ale vždy víte, že nad všemi tabulkami a grafy Vašich financí  drží ochranou ruku  člověk, který to s Vámi za každé okolnosti myslí dobře. A to už tak samozřejmé rozhodně není.
Jan Smékal

Správná volba

Zatím co všichni ostatní spí, my zařídíme, aby Vaše peníze pracovaly.